Exportní cena DHL pod záštitou agentury Czechtrade
Sportujte a relaxujte každý den s kartou MultiSport
Ptáme se

Sportujte a relaxujte každý den s kartou MultiSport

O firemní benefity související se sportem a zdravým životním stylem je mezi českými zaměstnanci čím dál větší zájem. V rozhovoru to prozradila eventová koordinátorka společnosti MultiSport Benefit Ivana Mrkvičková.

Představíte nám prosím hlavní produkt společnosti MultiSport?

Stěžejním produktem společnosti MultiSport Benefit je partnerská síť nasmlouvaných pohybových a relaxačních zařízení, která lze volně navštěvovat s kartou MultiSport. Každý den můžete kartu využít na jeden vstup v síti více než 1800 partnerů po celém Česku a Slovensku a na výběr máte přes 260 druhů aktivit. Tento benefit mohou zaměstnanci získat pouze přes svého zaměstnavatele.

Jaký je zájem mezi firmami o pořízení karty MultiSport jako benefitu pro své zaměstnance? Lze v této oblasti pozorovat nějaký trend?

Trend zdravého životního stylu všeobecně roste a zájem o karty se neustále zvyšuje. MultiSportka se stala všeobecně známým benefitem, na který se ptají zájemci o práci již na pohovorech. Podle průzkumu Aon Benefit Survey 2017, který měl za cíl zmapovat aktuální situaci na trhu benefitů, 70 % českých firem poskytuje sportovní aktivity jako benefit svým zaměstnancům. Nejčastějším spontánně zmiňovaným zaměstnaneckým benefitem se pak staly dny zdraví spolu s ovocem a masážemi.

Jak karta MultiSport funguje?

Karta funguje tak, že si najdete sportovní či relaxační zařízení, která vás zajímá, na www.multisport.cz a předložíte podepsanou kartu MultiSport ve vybraném objektu spolu s dokladem totožnosti. Do 99 % zařízení máte volný vstup a nic neplatíte. Pouze v pár zařízeních je třeba uhradit doplatek, kde se zpravidla jedná o luxusní saunová centra.

Společnost MultiSport nabízí firemním klientům také pořádání eventů na klíč. O jaké eventy jde?

Jde o akce různého druhu, které připravujeme klientům na míru. Jezdíme přímo do firem, kde se zaměstnanci cvičíme, vzděláváme je v oblasti zdravého životního stylu a společně bojujeme proti stresu. Také pořádáme teambuildingy a family days, kde zabavíme na přání klientů klidně i celou rodinu – tatínkové si mohou zahrát turnaj ve volejbale či fotbale, maminky se zrelaxují při józe a pro ty nejmenší máme připravené dětské dílničky, obří bublifuky nebo překážkové dráhy.

Chystáte v letošním roce nějaké novinky?

Pro letošní rok se více orientujeme na regiony a snažíme se rozšířit povědomí o zdraví a péči o něj. Také se ve větší míře soustředíme na jednostranně zaměřené zatížení při práci a v zaměstnání. Novinkou v naší nabídce jsou i další outdoorové aktivity např. cvičení na paddleboardech nebo lukostřelba.

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013