Exportní cena DHL pod záštitou agentury Czechtrade
Vodafone podporuje podnikatele i rozvoj podnikatelského sektoru jako celku
Podporujeme exportéry

Vodafone podporuje podnikatele i rozvoj podnikatelského sektoru jako celku

Společnost Vodafone se podpoře malých a středních podnikatelů věnuje už řadu let. Podnikatelům nabízí portfolio business tarifů, díky němuž mohou na svých zakázkách pohodlně pracovat z kanceláře, z domova i ze světa. Dlouhodobě nejoblíbenější mezi začátečníky i zkušenými podnikateli je tarif Business Red LTE nabízející neomezené volání a SMS nejen v rámci firmy ale i do všech sítí v ČR. Nedílnou součástí všech business tarifů je i pořádná porce dat. S Vodafonem se vysokých faktur nemusí podnikatelé bát ani při pracovních cestách do zahraničí či na dovolené. Stačí si aktivovat některý z roamingových tarifů a užívat mobilní internet, volání a SMS za stejných podmínek jako doma.

Drobným podnikatelům Vodafone od podzimu nabídne i aplikaci ePokladna pro elektronickou evidenci tržeb. Tuto aplikaci bude možné propojit s mobilním platebním terminálem (tzv. mPOS) a přijímat kromě hotovosti i platební karty. K zařízení lze napojit i kapesní tiskárnu na baterie pro okamžitý tisk účtenek.

Menší a střední podniky mohou zase využít službu OneNet Express umožňující přesměrovat pevnou linku až na 10 zaměstnanců. OneNet poskytuje podnikateli jistotu, že jeho firemní mobilní a pevné telefony nebudou obsazené a zákazník se vždy dovolá. Zajímavým doplňkem služby je hlasová schránka, jejíž obsah v audio formátu je možné přesměrovat do emailu. Jasnou výhodou celého balíku je také cena, která se připravuje pro každou firmu na míru a odvíjí se od její velikosti a počtu SIM karet.

Co se internetu týče, díky připojení bez kabelu je možné zřídit si v kanceláři vlastní WiFi síť a připojit k ní až 36 zařízení, včetně tiskárny a externích disků. LTE router se jednoduše zapojí do zásuvky a rychlý internet je ihned k dispozici. Na rozdíl od připojení ADSL/VDSL není připojení bez kabelu vázáno na síť linek.

Těm, kdo nechtějí být na služebních cestách odkázáni jen na Wi-Fi, doporučuje Vodafone mobilní připojení poskytující přehled o firmě i zaměstnancích z kteréhokoliv místa. Připojit se přes chytrý telefon, tablet nebo USB modem je nyní díky 97% pokrytí rychlým internetem možné i v menších českých městech a na venkově. Pro zahraniční cesty je možné využít výhodné datové roamingové tarify.

Společnost Vodafone podporuje nejen podnikatele, ale i několik projektů, které se zabývají rozvojem podnikání. Kromě Exportní ceny DHL UniCredit je tak Vodafone ještě například generálním partnerem projektu Štiky českého byznysu, žebříčku identifikujícího rychle a stabilně rostoucí české podniky. Již několik let je také titulárním partnerem soutěží Firma roku a Nápad roku. Firma roku je určená všem firmám v České republice s obratem nepřesahujícím hranici 1,5 mld. Kč, Nápad roku se zase zaměřuje na začínající podnikatele. Šanci na úspěch mají ale i ti, kdo s podnikáním nemají žádné zkušenosti, hodnotí se hlavně zajímavý podnikatelský nápad.

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013