Exportní cena DHL pod záštitou agentury Czechtrade
Klášter minoritů sv. Jakuba
Místo pro Vaši akci

Klášter minoritů sv. Jakuba

Rádi bychom vám touto cestou představili prostory v Klášteře minoritů sv. Jakuba, které zastupuje Agentura Helas, pořadatel Exportní ceny.

Klášter byl v minulosti místem mnoha významných slavnostních událostí od svatební hostiny Jana Lucemburského, až po zasedání Zemského soudu, a proto se tradic držíme dodnes a nabízíme místo pro realizaci konferencí a setkání na soukromé i firemné bázi.

Jednotlivé prostory kláštera lze kombinovat dle potřeb a umožňují realizaci konferencí, seminářů od 10 osob po 170 osob a společenských setkání až do 300 osob (při kombinaci všech prostor).

Máte-li zájem, navštivte nás. Prohlídku můžete sjednat na tel.: 220 570 708 nebo přes helas@helas.org. Těšíme se na setkání. Mezitím můžete projít naše prostory alespoň virtuálně zde.

Prezentace

Klášter minoritů sv. Jakuba from AgenturaHelas
minigalerie k článku Klášter minoritů sv. Jakuba minigalerie k článku Klášter minoritů sv. Jakuba minigalerie k článku Klášter minoritů sv. Jakuba minigalerie k článku Klášter minoritů sv. Jakuba minigalerie k článku Klášter minoritů sv. Jakuba minigalerie k článku Klášter minoritů sv. Jakuba minigalerie k článku Klášter minoritů sv. Jakuba minigalerie k článku Klášter minoritů sv. Jakuba minigalerie k článku Klášter minoritů sv. Jakuba

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013