Austrian Airlines, partner 17. ročníku Exportní ceny DHL Unicredit
Podporujeme exportéry

Austrian Airlines, partner 17. ročníku Exportní ceny DHL Unicredit

Austrian Airlines je spolehlivou leteckou společností s dlouholetou tradicí, která dopravuje cestující do více než 130 destinací. Na palubě Vás očekává prvotřídní servis, vstřícný personál, vynikající kulinářské speciality od DO & CO a pohodlná ergonomická sedadla. Společnost klade důraz také na přesnost a spolehlivost, a proto se v hodnocení, které provádí Sdružení evropských leteckých společností AEA, pravidelně umisťuje na předních místech.

Domovské letiště ve Vídni je nejrychlejším přestupním letištěm v Evropě, kde Vám na přestup stačí pouhých 25 minut, a zároveň je ideálním styčným bodem mezi Západem a Východem. Navíc, v novém terminálu Austrian Star Alliance Vás při příletu, odletu i přestupování čeká maximální pohodlí.

Společnost Austrian Airlines optimálně spojuje letiště všech rakouských spolkových zemích a je také specialistou na střední a východní Evropu. Létá do všech důležitých regionů v této oblasti, a zároveň také neustále zvyšuje počet letů do jednotlivých destinací. V současné době létá ve střední a východní Evropě do více než 40 destinací.

Společnost nabízí spojení do mnoha destinací v západní Evropě, kam létá do nejdůležitějších metropolí i nejzajímavějších měst. Velký počet letů zajišťuje také na Střední východ a velmi oblíbené jsou dálkové destinace jako například Bangkok, Tokio, New York, Toronto a mnoho dalších. Leťte s Austrian Airlines z Prahy do Vídně až 5x denně a poznejte okouzlující evropské i světové destinace.

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013