Exportní cena DHL pod záštitou agentury Czechtrade
Austrian Airlines, partner 17. ročníku Exportní ceny DHL Unicredit
Podporujeme exportéry

Austrian Airlines, partner 17. ročníku Exportní ceny DHL Unicredit

Austrian Airlines je spolehlivou leteckou společností s dlouholetou tradicí, která dopravuje cestující do více než 130 destinací. Na palubě Vás očekává prvotřídní servis, vstřícný personál, vynikající kulinářské speciality od DO & CO a pohodlná ergonomická sedadla. Společnost klade důraz také na přesnost a spolehlivost, a proto se v hodnocení, které provádí Sdružení evropských leteckých společností AEA, pravidelně umisťuje na předních místech.

Domovské letiště ve Vídni je nejrychlejším přestupním letištěm v Evropě, kde Vám na přestup stačí pouhých 25 minut, a zároveň je ideálním styčným bodem mezi Západem a Východem. Navíc, v novém terminálu Austrian Star Alliance Vás při příletu, odletu i přestupování čeká maximální pohodlí.

Společnost Austrian Airlines optimálně spojuje letiště všech rakouských spolkových zemích a je také specialistou na střední a východní Evropu. Létá do všech důležitých regionů v této oblasti, a zároveň také neustále zvyšuje počet letů do jednotlivých destinací. V současné době létá ve střední a východní Evropě do více než 40 destinací.

Společnost nabízí spojení do mnoha destinací v západní Evropě, kam létá do nejdůležitějších metropolí i nejzajímavějších měst. Velký počet letů zajišťuje také na Střední východ a velmi oblíbené jsou dálkové destinace jako například Bangkok, Tokio, New York, Toronto a mnoho dalších. Leťte s Austrian Airlines z Prahy do Vídně až 5x denně a poznejte okouzlující evropské i světové destinace.

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013