Exportní cena DHL pod záštitou agentury Czechtrade
HLEDÁTE PROSTOR PRO VAŠE SETKÁNÍ, OSLAVU, KONFERENCI?
Místo pro Vaši akci

HLEDÁTE PROSTOR PRO VAŠE SETKÁNÍ, OSLAVU, KONFERENCI?

zkuste Klášter minoritů sv. Jakuba zcela výjimečné a netradiční místo v samém centru Starého města pražského

Blíží se období vánočních večírků a firemních setkání a nejen proto tyto, ale i pro vaše další budoucí setkání, bychom vám touto cestou rádi představili prostory v Klášteře minoritů sv. Jakuba, které zastupuje Agentura Helas. Klášter byl v minulosti místem mnoha významných slavnostních událostí od svatební hostiny Jana Lucemburského, až po zasedání Zemského soudu, a proto se dodnes držíme ,,tradic,, a nabízíme místo pro realizaci nejvýznamnějších a nejprestižnějších setkání, zároveň ale i pro různé narozeninové oslavy...

Jednotlivé prostory Kláštera minoritů sv. Jakuba jsou vzájemně propojitelné a umožňují realizaci konferencí a seminářů od 10 osob po 170 osob a společenských setkání až do 300osob (při kombinaci všech prostor).

Máte-li zájem, přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Prohlídku můžete sjednat na tel.: 220 570 708 nebo helas@helas.org

minigalerie k článku HLEDÁTE PROSTOR PRO VAŠE SETKÁNÍ, OSLAVU, KONFERENCI? minigalerie k článku HLEDÁTE PROSTOR PRO VAŠE SETKÁNÍ, OSLAVU, KONFERENCI? minigalerie k článku HLEDÁTE PROSTOR PRO VAŠE SETKÁNÍ, OSLAVU, KONFERENCI? minigalerie k článku HLEDÁTE PROSTOR PRO VAŠE SETKÁNÍ, OSLAVU, KONFERENCI? minigalerie k článku HLEDÁTE PROSTOR PRO VAŠE SETKÁNÍ, OSLAVU, KONFERENCI? minigalerie k článku HLEDÁTE PROSTOR PRO VAŠE SETKÁNÍ, OSLAVU, KONFERENCI?

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013