Exportní cena DHL pod záštitou agentury Czechtrade
Podporujeme exportéry

BENEFITY PRO FINALISTY EXPORTNÍ CENY 2014

platí pouze pro firmy, které splnily podmínky soutěže

společnost benefit
DHL Express Poukázka DHL Express na 50% slevu na odeslání jedné expresní exportní Všechny informace najdete v přiloženém zásilky prostřednictvím služby Time Definite – letecké přepravy do zahraničí. voucheru.
Kompass Certifikát na 3.000,- Kč na čerpání služeb dle nabídky společnosti Kompass.
NSG Morison

Voucher na částku 50 000,- Kč na audit a ekonomické poradenství Vaší společnosti. Voucher je možno uplatnit v prvním roce zakázky na:

  • Audit účetních závěrek
  • Poradenství v oblasti účetnictví a účetního výkaznictví
  • Poradenství v oblasti udržitelného rozvoje
ČIA Voucher na odběr libovolného produktu na 1 měsíc v hodnotě 5.000,- Kč.
BUS TV 3x voucher v hodnotě 3.000,- Kč na reklamní kampaň v krajských městech dle vlastního výběru na LCD obrazovkách, v dopravních prostředcích MHD. Na jedno město lze uplatnit jeden certifikát.
Aqua Angels 10% sleva na nákup islandské křišťálově čisté vody
Agentura Helas Pro prvních deset přihlášených čestné členství ve společenském klubu HELAS NEW ENCOUNTERS CLUB.
PAPERLINX Možnost personifikace obalových materiálů – zosobnění exportního balení potiskem s logotypem Vaší společnosti. Sleva 50% na potisk samolepících nebo vázacích pásek, krabic.
DILMAH Sleva 10% v obchodech Dilmah a Gourmet, Na Příkopě 31, Praha 1. Zdarma exkluzivní box na čaje Dilmah T-lux series při zakoupení 12 nebo 6 balení čajů. Při zakoupení kávovaru exkluzivní sada šálků na espresso zdarma.
ZÁTIŠÍ GROUP Možnost členství v Zátiší Clubu a čerpání jedinečných výhod. Navíc speciální bonus – každé druhé menu zdarma jen pro Vás. Veškeré informace o přihlášení naleznete v přiloženém voucheru.
PETERKA & PARTNERS Pozvánky na akce pořádané advokátní kanceláří (semináře, pracovní snídaně apod.) zaměřené na podnikání a export v regionu střední a východní Evropy. Zasílání měsíčního newslettru.

Změna vyhrazena. Plnění není možné finančně proměnit. Vždy uvádějte, že jste finalistou EC. Ohledně nejasností v čerpání benefitů kontaktujte Agenturu Helas na emailu helas@helas.org. V případě změny právní subjektivity či majitele u některé z partnerských společností soutěže je změna či zrušení plně vyhrazena.

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013