Podporujeme exportéry

BENEFITY PRO FINALISTY EXPORTNÍ CENY 2014

platí pouze pro firmy, které splnily podmínky soutěže

společnost benefit
DHL Express Poukázka DHL Express na 50% slevu na odeslání jedné expresní exportní Všechny informace najdete v přiloženém zásilky prostřednictvím služby Time Definite – letecké přepravy do zahraničí. voucheru.
Kompass Certifikát na 3.000,- Kč na čerpání služeb dle nabídky společnosti Kompass.
NSG Morison

Voucher na částku 50 000,- Kč na audit a ekonomické poradenství Vaší společnosti. Voucher je možno uplatnit v prvním roce zakázky na:

  • Audit účetních závěrek
  • Poradenství v oblasti účetnictví a účetního výkaznictví
  • Poradenství v oblasti udržitelného rozvoje
ČIA Voucher na odběr libovolného produktu na 1 měsíc v hodnotě 5.000,- Kč.
BUS TV 3x voucher v hodnotě 3.000,- Kč na reklamní kampaň v krajských městech dle vlastního výběru na LCD obrazovkách, v dopravních prostředcích MHD. Na jedno město lze uplatnit jeden certifikát.
Aqua Angels 10% sleva na nákup islandské křišťálově čisté vody
Agentura Helas Pro prvních deset přihlášených čestné členství ve společenském klubu HELAS NEW ENCOUNTERS CLUB.
PAPERLINX Možnost personifikace obalových materiálů – zosobnění exportního balení potiskem s logotypem Vaší společnosti. Sleva 50% na potisk samolepících nebo vázacích pásek, krabic.
DILMAH Sleva 10% v obchodech Dilmah a Gourmet, Na Příkopě 31, Praha 1. Zdarma exkluzivní box na čaje Dilmah T-lux series při zakoupení 12 nebo 6 balení čajů. Při zakoupení kávovaru exkluzivní sada šálků na espresso zdarma.
ZÁTIŠÍ GROUP Možnost členství v Zátiší Clubu a čerpání jedinečných výhod. Navíc speciální bonus – každé druhé menu zdarma jen pro Vás. Veškeré informace o přihlášení naleznete v přiloženém voucheru.
PETERKA & PARTNERS Pozvánky na akce pořádané advokátní kanceláří (semináře, pracovní snídaně apod.) zaměřené na podnikání a export v regionu střední a východní Evropy. Zasílání měsíčního newslettru.

Změna vyhrazena. Plnění není možné finančně proměnit. Vždy uvádějte, že jste finalistou EC. Ohledně nejasností v čerpání benefitů kontaktujte Agenturu Helas na emailu helas@helas.org. V případě změny právní subjektivity či majitele u některé z partnerských společností soutěže je změna či zrušení plně vyhrazena.

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013