Exportní cena DHL pod záštitou agentury Czechtrade
Věřím, že postupné oživování české i globální ekonomiky se projeví v nárůstu počtu soutěžících firem
Úvodník

Věřím, že postupné oživování české i globální ekonomiky se projeví v nárůstu počtu soutěžících firem

Vážení čtenáři,

jsem velmi rád, že i v roce 2014 mohu oficiálně otevřít již 17. ročník Exportní ceny DHL Unicredit, a po nejistých letech globální ekonomické krize upevnit postavení této soutěže na české exportní scéně. Už loňský ročník byl důkazem toho, že čeští exportéři přistoupili k řešení problémů souvisejících s krizí konstruktivně a dokázali uspět na globálním trhu i exportně růst.

Věřím, že postupné oživování české i globální ekonomiky mělo už v loňském roce pozitivní dopad na naše exportéry a že se projeví také v nárůstu počtu soutěžících firem. Proto jsme přistoupili k úpravám některých kategorií, abychom více zviditelnili ty malé a střední firmy, které exportují skutečně globálně a nebojí se ani méně tradičních teritorií.

Těším se na setkávání s účastníky letošního ročníku v průběhu celého roku a jsem si jistý, že díky jejich hojnému počtu bude i tentokrát volba nejlepších z nich nesnadným úkolem. Zároveň je tradičně vysoká účast českých exportérů v této soutěži důkazem smysluplnosti projektu Exportní ceny DHL Unicredit.

V neposlední řadě bych také rád poděkoval našim skvělým partnerům z let minulých, ale i těm, kteří se k nám postupně přidávají a rozšiřují tak základnu celého projektu. Díky tomu věřím ve světlou budoucnost Exportní ceny DHL Unicredit.

S přáním všeho nejlepšího v roce 2014
Luděk Drnec, obchodní ředitel DHL Express CZ a CEU

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013