Exportní cena DHL pod záštitou agentury Czechtrade
 Ten nejvyšší standard
Podporujeme exportéry

Ten nejvyšší standard

Zátiší group se od svého založení v roce 1991 se rozrostla již do čtyř skvělých pražských restaurací, po celé Evropě působícího Zátiší Cateringu a inovativní divizi Fresh&Tasty.

Smyslem naší existence je přinášet štěstí. Vám, našim hostům, chceme zprostředkovat unikátní zážitek – vytříbenými pokrmy v doprovodu harmonických vín v krásném prostředí s vynikající obsluhou.

Vlajková loď naší společnosti restaurace V Zátiší byla jednou z prvních luxusních restaurací v Praze a jako jediná se již 14 let umisťuje mezi Top 10 v Maurerově průvodci Grand Restaurant.

V restauraci Bellevue v samém srdci Prahy ocení milovníci gastronomie a kouzelné lahůdky šéfkuchaře Gilada Peleda . Mlýnec v bezprostřední blízkosti Karlova mostu nabízí moderní českou kuchyni v podání Marka Šády. Naši nejmladší restauraci Žofín Garden určenou pro vzácné chvíle s vašimi nejbližšími najdete na Slovanském ostrově.

Zátiší Catering zajišťuje eventy renomovaných společností stejně jako události mezinárodního významu jako je summit NATO, MMF a předsednictví EU. Poskytuje své služby nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích – Rakousku, Německu a Maďarsku.

Zátiší Group je generálním cateringovým partnerem Kongresového centra Praha a exkluzivním catererem v paláci Žofín na Slovanském ostrově.

Zátiší Group byla vyhlášena jako nejlepší provozovatel cateringových a restauračních služeb v České republice v letech 2005 až 2012 (Českých 100 Nejlepších). Za náš úspěch vděčíme našim klientům, jejichž podporu považujeme za velké štěstí, o které se chceme dělit. Zavázali jsme se tedy, že každý rok věnujeme nejméně 20% svých zisků na pomoc ostatním. Dlouhodobě spolupracujeme s UNICEF, Člověk v tísni a několika dalšími organizacemi.

Kdykoliv využijete služby Zátiší Group, můžete očekávat ten nejvyšší standard a konzistentní kvalitu služeb. Zároveň budete vědět, že jste také přispěli na pomoc znevýhodněným lidem na světě.

www.zatisigroup.cz

minigalerie k článku  Ten nejvyšší standard minigalerie k článku  Ten nejvyšší standard minigalerie k článku  Ten nejvyšší standard

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013