Exportní cena DHL pod záštitou agentury Czechtrade
Jsme jediná česká soukromá tisková agentura se specializací na ekonomiku ČR.
Projekt mediálně podporují

Jsme jediná česká soukromá tisková agentura se specializací na ekonomiku ČR.

Představujeme hlavní mediální partnery, tentokrát Českou informační agenturu, která se v projektu angažuje již několik let.

Disponujeme vlastní ekonomickou redakcí. Náš redakční tým ekonomických redaktorů vydává měsíčně dnes už více než dva tisíce vlastních zpráv.

Zpravodajství ČIA (celkově 2 000 vlastních zpráv v české i anglické verzi) zpracováváme do elektronických standardizovaných periodik, která nabízíme na českém trhu v cca 80 různých variantách (různé segmenty, periodicity, jazykové verze - česky, anglicky, německy). Tyto produkty patří k nejkvalitnějším na trhu a předplácí si je stovky českých a mezinárodních firem. V celkovém součtu je čte více než 20 tisíc přímých platících čtenářů denně, což je velká část odborné veřejnosti a managementu v České republice.

Zpravodajství ČIA také přebírají mezinárodní agentury a celosvětové databanky včetně například Factiva, která spadá pod skupinu Dow Jones, tiskové agentury v rámci regionu Centrální a východní Evropa v projektu CEE Businessline nebo APA - největší tisková agentura v Rakousku .

Na webových stránkách www.cianews.cz zveřejňujeme část publikovaného zpravodajství ČIA (cca 10% celkové produkce). Na webu také zveřejňujeme v originálním znění více než 50 vlastních rozhovorů měsíčně s čelními představiteli firemního i státního sektoru. Kompletní obsah webu www.cianews.cz směřuje do mediálních databank agentur Newton Media a AnopressIT.

Pracujeme pro manažery, kteří potřebují být stručně a komplexně informováni. Naše přehledy čte cca 20 tisíc manažerů ve více než 650 společnostech v ČR i zahraničí. Mezi naše čtenáře patří management společností jako jsou Siemens, Komerční banka, Telefónica, ČEZ, Škoda Auto a stovky dalších.

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013