Exportní cena DHL pod záštitou agentury Czechtrade
Franchising.cz doporučuje

Přejeme příjemné čtení

  • Vybrat správného franchisanta není jednoduché, a pokud je vybrán špatný, doplácí na to celá firma. Své o tom může říci společnost Angusmeat, která nabízí franchisový koncept na bázi fastfoodu Angus Burger. „Franchisant nepochopil podstatu franchisového podnikání. Neustále nedodržoval smlouvu a vzhledem k poškozování naší značky jsme upustili od smlouvy,“ říká jednatelka Angus Burger Pavlína Silovská o špatném franchisantovi v Plzni. Aktuálně provozuje společnost Angusmeat jednu vlastní pobočku v plzeňském obchodním centru a jednu restauraci v Plzni. Celý článek k přečtení zde. 

  • Poradenská společnost PROFIT system rozšířila své pole působnosti do Ruska. To se tak stalo osmou zemí, kde bude firma poskytovat podnikatelům služby v oblasti franchisového podnikání. Společně s tím spustila i portál Franchisinginfo.ru, jehož prostřednictvím bude propagovat franchising jako jeden z nejbezpečnějších způsobů začít nový byznys. Firma už provozuje 7 podobných portálů, jedním z nich je i Franchising.cz. Celý článek k přečtení zde. 

  • Realitní franchisová síť ERA Reality v dubnu podruhé vstoupila na tuzemský trh a rovnou si zadala expanzivní strategii. V současné době provozuje už 12 kanceláří v rukou svých partnerů a do konce roku by jich chtěla mít až 20. Strategií do roku 2016 je vytvořit kolem 65 ERA kanceláří a následně udržovat stabilní růst kolem 10 až 15 kanceláří ročně. Obsadit hodlá veškeré regiony ČR. Celý článek k přečtení zde. 

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013