Exportní cena DHL pod záštitou agentury Czechtrade
Projekt mediálně podporují

PROFIT system - o franchisingu víme vše

Představujeme hlavní mediální partnery, tentokrát webový portál Franchising.cz, který se podílí na tvorbě letošního zpravodaje.

Vydavatel portálu Franchising.cz je PROFIT system franchise services s.r.o. - konzultační společnost, která se zabývá komplexním poradenstvím v oblasti franchisingu. Společnost působí vedle České republiky také na polském, ukrajinském, maďarském a rumunském trhu. PROFIT system franchise services s.r.o. je řádným členem České asociace franchisingu v oblasti poradenství franchisovým systémům.

PROFIT system franchise services s.r.o. (PROFIT system®) již zpracovala přes 150 franchisových konceptů pro různé obory, včetně bankovních. Jako jediná konzultační společnost ve svém oboru v České republice poskytuje rovněž podporu v oblasti public relations a komunikace s médii. Společnost také vyhledává vhodné kandidáty pro získání franchisových licencí a je členem skupiny PROFIT system®s centrálou v Polsku a pobočkami na Ukrajině, v Maďarsku a Rumunsku. Další informace jsou k dispozici na: www.profitsystem.cz.

PROFIT system® provozuje odborný portál www.franchising.cz, který je jediným specializovaným portálem na franchising v ČR. Portál je zdrojem informací i pro Slovenskou republiku, která zatím takto zaměřeným informačním portálem nedisponuje. V letošním roce zahájila společnost také vydávání časopisu o podnikání a franchisingu s názvem Vlastní firma FRANCHISING.

V příštím zpravodaji představíme dalšího z hlavních mediálních partnerů - ČESKOU INFORMAČNÍ AGENTURU. 

Vydává Agentura Helas

Archiv zpravodajů

© code&design VosK 2013